Aktualności

3 maja 2023

Spotkajmy się! Warsztat graficznej facylitacji spotkań w wersji online

aktualności

Zdjęcie czterech kolorowych mazaków.

Liderzy, liderki, 22 maja o godzinie 13:45 zapraszamy na kolejne spotkanie online Pracowni Orange. Chcemy się dowiedzieć, co u Was słychać! 

Podczas spotkania będziemy również gościć Gabrielę Borowczyk, która poprowadzi dla Was „FLIPOWANIE® – warsztat graficznej facylitacji spotkań w wersji online”.

Gabriela Borowczyk – trenerka specjalizująca się w rozwijaniu kompetencji myślenia wizualnego i kreatywności, sketchnoterka, facylitatorka graficzna, niestrudzona propagatorka FLIPOWANIA – kompetencji pracy z flipchartem. Prekursorka myślenia wizualnego w Polsce. Absolwentka Szkoły Trenerów Biznesu i Szkoły Coachów Biznesu Akademii SET, a także Szkoły Facylitacji PATHWAYS. Ukończyła także filologię germańską na Uniwersytecie Szczecińskim oraz marketing w Wyższej Szkole Zarządzania i Marketingu w Warszawie. Przez kilkanaście lat zdobywała doświadczenie jako dyrektor marketingu w międzynarodowych korporacjach. Wulkan energii. Baba z Pasją. 🙂

Podczas warsztatu poznacie:

  • Podstawowe elementy sketchnotingu i facylitacji graficznej
  • Narysujecie wspólnie z Gabrysią kilka przydatnych szablonów opartych na prostych rysunkowych metaforach
  • Nauczycie się, jak szybko rysować ludziki i emocje

Spodziewajcie się wielu ćwiczeń, dużej energii i mnóstwa magii.

Co przygotować? 

  • Specjalne markery do flipowania, które otrzymacie od nas pocztą
  • Kartki białego papieru lub blok rysunkowy
  • Własne mazaki, flamastry, kredki. 

Uwaga! Na warsztaty obowiązują zgłoszenia, liczba miejsc jest ograniczona. Zgłoszenia przyjmujemy do 15 maja, musimy zdążyć wysłać Wam paczki. 

Formularz zgłoszeniowy