Sprawności i Przewodnicy

Poznaj przewodników i przewodniczki, którzy podpowiedzą Ci, jak zdobyć kolejne poziomy sprawności!

Twoimi przewodnikami i przewodniczkami w w wydarzeniu "Pracownie w Akcji" będą specjaliści, pomocni w rozwijaniu rozmaitych sprawności Twojej pracowni. Dzięki nim otrzymasz od nich kolejne atrybuty, dzięki którym wejdziesz na wyższy poziom.

Biorąc udział w zabawie, zdobędziesz sprawności, dzięki którym Twoja pracownia będzie jeszcze bardziej zaangażowana w życie lokalnej społeczności. Nie wahaj się i zacznij działać!

Sprawność Dziarski Chwat

Dziarski Chwat jest zawsze w centrum uwagi oraz stanowi wzór do naśladowania.

Sprawność przyznawania dziarskim chwatom odznaczającym się charyzmą, która pozwala im przyciągnąć lokalną społeczność, do prowadzonych przez nich działań. Chwatów wyróżnia aktywność nie tylko w świecie rzeczywistym, ale także w wirtualnym.

Jak zdobywać sprawność?

Sprawność Odlotowy Śmiałek

Odlotowy Śmiałek nigdy nie może usiedzieć na miejscu i lubi sprawdzać się w nowych wyzwaniach.

Sprawność przyznawana odlotowym śmiałkom, których cechuje odwaga w działaniu oraz chęć podejmowania nowych wyzwań. Śmiałkowie wyróżniają się zaangażowaniem, które pozwala im realizować działania w środowisku lokalnym i globalnym.

Jak zdobywać sprawność?

Sprawność Wędrująca Edukatorka

Wędrująca Edukatorka chętnie wkroczy z Tobą na ścieżkę wiedzy by poszerzyć Twoje horyzonty.

Sprawność przyznawana wędrującym edukatorom, którzy tworzą inspirujące scenariusze, chętnie wykorzystywane też przez innych. Eduktatorów cechuje chęć szerzenia wiedzy oraz potrzeba przelewania swoich pomysłów na papier.

Jak zdobywać sprawność?

Sprawność Zakręcony Motywator

Zakręcony Motywator ma 100 pomysłów na minutę i jest nieocenionym źródłem inspiracji.

Sprawność przyznawana zakręconym motywatorom, którzy nie ustają w poszukiwaniu nowych pomysłów na aktywizację lokalnych społeczności. Motywatorzy zawsze mają głowy pełne pomysłów oraz chętnie inspirują innych do działania, dzieląc się swoimi inicjatywami.

Jak zdobywać sprawność?

Sprawność Elokwentna Komentatorka

Elokwentna Komentatorka jest zawsze gotowa do rozmowy oraz podzielenia się swoimi przemyśleniami.

Sprawność przyznawana elokwentnym komentatorom, których cechuje umiejętność wyrażania jasnych i konstruktywnych opinii z poszanowaniem innych użytkowników, ale także ich wypowiedzi. Komentatorów wyróżnia zaangażowanie w treści tworzone przez innych użytkowników.

elokwentna_komentatorka

Jak zdobywać sprawność?

elokwentna_komentatorka

Sprawność Rezolutna Publicystka

Rezolutna Publicystka słynie z lekkiego pióra, jest zawsze na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Sprawność przyznawana rezolutnym publicystom posiadającym zdolności obserwacji, rzetelności, pisania angażujących i ciekawych tekstów z życia swojej pracowni. Publicystów cechuje umiejętność tworzenia zwięzłych komunikatów, które są aktualizowane na bieżąco.

Jak zdobywać sprawność?