Aktualności

22 listopada 2023

Webinar: efektywne zarządzanie energią osobistą

aktualności

Papierowe ludziki trzymane w dłoniach.

Liderzy, Liderki,
Fundacja Orange organizuje właśnie cykl webinarów, którego celem jest wsparcie kondycji psychicznej nauczycieli. Zapraszamy również Was – edukatorów i animatorów w Pracowniach Orange.

Pierwsze spotkanie spotkanie z Agatą Kołodziejczyk, psycholożką odbędzie się w piątek 24 listopada o 17.00 i będzie dotyczyć efektywnego zarządzania energią osobistą w pracy nauczyciela.

Spotkanie potrwa ok. 60 minut. Podczas tej godziny zapoznamy się z technikami świadomego zarządzania własną energią oraz zabezpieczenia się przed nadmiernym obciążeniem psychicznym.

Dzięki temu spotkaniu będziemy mieli okazję, by pogłębić wiedzę na temat własnego optymalnego poziomu pobudzenia, a także własnego sposobu funkcjonowania i efektywności osobistej. Poznamy techniki wpływu na własny poziom napięcia oraz praktyczne sposoby utrzymywania higieny emocjonalnej i równowagi psychicznej na co dzień. Po godzinnym wykładzie będzie również czas na sesję pytań i odpowiedzi.

Zapraszamy serdecznie na spotkanie online, które odbędzie się 24 listopada (piątek) o godzinie 17:00 na platformie Clickmeeting.
Zachęcamy do rejestracji na wydarzenie już dziś. Liczba miejsc ograniczona.

Jak to zrobić?

  1. Wypełnij formularz rejestracyjny
  2. Sprawdź skrzynkę e-mail – znajdziesz tam wiadomość potwierdzającą rejestrację (jeśli jej nie widzisz, sprawdź również folder „SPAM”).
  3. 24 listopada o godz. 17:00 dołącz do spotkania przez otrzymaną wiadomość mailową.