Aktualności

2 listopada 2023

Warsztaty ze Szkołą Liderów: Rozwój zespołu Pracowni

aktualności

Grafika przedstawiająca kobietę lecącą w kosmosie.

Szkolenie online za wszystkich zainteresowanych Liderów i Liderek Pracowni Orange: Rozwój zespołu Pracowni. Przywództwo sytuacyjne jako użyteczne narzędzie w kierowaniu ludźmi​

Warsztaty składają się z dwóch części:

  • 15.11.2023 – Cz. I, 3 godziny, g. 10-13.
  • 22.11.2023 – Cz. II, 3godziny, g. 10-13.

ZAPISZ SIĘ

Link do zoom wyślemy w dniu warsztatów.

Udział pozwoli osobom uczestniczącym:

  • zwiększyć samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie współpracowników dzięki zastosowaniu różnych stylów przywództwa
  • na adekwatne wspieranie w rozwoju swoich współpracowników
  • zwiększyć swoją skuteczność i elastyczność w kierowaniu ludźmi

Prowadzące:
Aneta Birnbaum – trenerka i koordynatorka, w Szkole Liderów od maja 2017 roku. Absolwentka Szkoły Trenerów Przywództwa. W Fundacji zajmuje się programem dla Liderów/Liderek, a także promocją i komunikacją. Ukończyła filologię polską na Uniwersytecie Warszawskim i teraz z przyjemnością redaguje każdy tekst, który wpadnie jej w ręce. Trzy rzeczy, które najbardziej lubi: kino, kino i jeszcze raz kino.

Julia Dmeńska – od 15 lat związana z trzecim sektorem. Zaczynała prowadząc zajęcia w Warsztatach Terapii Zajęciowej, potem była trenerką w Fundacji Ochrony Dziedzictwa Żydowskiego, aż trafiła do Stowarzyszenie Mierz Wysoko na 12 lat. W Mierz Wysoko pełniła funkcję wiceprezeski, prowadziła zajęcia w świetlicy socjoterapeutycznej przy ul. Brzeskiej na warszawskiej Pradze Północ oraz stworzyła Wawerski Klub dla Rodzin. Swoje zamiłowanie do muzyki realizowała w Fundacji Muzyka jest dla wszystkich, w której prowadziła projekty artystyczne i edukacyjne. Przez 3 lata łączyła dwa ważne dla siebie wątki – działania społeczne i muzykę, tworząc dla Centrum Wspierania Rodzin “Rodzinna Warszawa” muzyczny FabLab Pobite Gary! W Szkole Liderów od 2021 roku jest koordynatorką i trenerką.
Prywatnie mama Zosi, Ludwika, Ksawerego i macoszka Stasia. Lubi aktywnie spędzać czas, uprawiać sport, najchętniej z całą rodziną. W spokojnych chwilach czyta biografie i inne wciągające książki.