Aktualności

22 marca 2024

Laureaci!

aktualności

Klub Kobiet „Kaśka” przyznał bardzo prestiżowe nagrody dla „Osób z Sercem” oraz stypendia dla najaktywniejszych młodych ludzi działających na rzecz lokalnej społeczności. Wśród dwójki młodych laureatów 2023 roku jest… dwójka aktywistów związanych Pracownią Orange w Gubinie.

Klub Kobiet „Kaśka” przyznał bardzo prestiżowe nagrody dla „Osób z Sercem” oraz stypendia dla najaktywniejszych młodych ludzi działających na rzecz lokalnej społeczności.

 

Przeprzyjemnie jest nam obwieścić, że wśród dwójki młodych laureatów 2023 roku jest… dwójka aktywistów związanych z grupą młodzieżową „OTWARTE” i Pracownią Orange w Gubinie.

 

Kinga Leda – młodzieżowa liderka Pracowni Orange, przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego, wolontariuszka zaangażowana w „tysiąc i jeden” projektów;

 

Marcin Matuszczak – wolontariusz Pracowni Orange i Grupy Młodzieżowej „OTWARTE”, absolutny i totalny pasjonat fryzjerstwa.

 

Nagrodzona stypendium w wysokości 1000 zł młodzież, Galę spędziła w znamienitym towarzystwie. Wśród obdarowanych statuetkami „Osoba z Sercem” znalazło się małżeństwo Ewy i Pawła Kubiak – dwoje społeczników zajmujących się osobami biednymi oraz z niepełnosprawnościami z miasta i gminy Gubin.