Aktualności

2 kwietnia 2024

Producenci muzyczni w Gubinie

aktualności

Zdjęcie selfie a na nim grupa młodzieży, uczestników projektu "Videoclipy bez lipy", wraz z legendarnymi producentami muzycznymi Voskovy. Widać moc i pozytywną energię.

To było niesamowite! Do Gubina zawitała, bardzo znana w światku muzycznym, grupa Voskovy, aby spotkać się z młodymi uczestnikami projektu „Videoclipy bez lipy”. Projekt ten realizowany jest od stycznia w Gubińskim Domu Kultury.

Voskovy to uznany duet producencki z Dolnego Śląska, założyciele Dobre Ucho Studio. Na swoim koncie mają albumy producenckie, instrumentalne, setki zrealizowanych nagrań studyjnych oraz wiele kolaboracji z artystami, takimi jak: Pezet, Sarius, Sitek, O.S.T.R., Peja, Frosti, Kaz Bałagane, Eldo, Jamal, DJ Decks, Te-Tris, W.E.N.A., Waldemar Kasta, Ras czy wieloma innymi.

W ramach spotkania w GDK gubińska młodzież poznała tajniki pracy producenckiej oraz wspólnie z fachowcami popracowała nad teledyskiem, który ma powstać podczas realizacji projektu. Wiele wskazówek młodzi ludzie otrzymali zwłaszcza pod kątem produkcji muzycznej.

– To był świetnie spędzony czas, dużo pozytywnej energii… A ziarenko, które miejmy nadzieję skutecznie zasadziliśmy – musi zaprocentować. Powodzenia! Teraz wszystko w Waszych rękach! – mówili na koniec spotkania Patryk i Filip z grupy Voskovy.

Wspomniane spotkanie edukacyjne odbyło się w ramach projektu „Videoclipy bez lipy” z programu „Równać Szanse”, dofinansowanego przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności, administrowanego przez Fundację Civis Polonus.