Aktualności

18 listopada 2022

Gubiński Sztab WOŚP 2023

aktualności

Grupa dziewięciu osób trzymających z dumą medal i certyfikat od Fundacji WOŚP. Wszyscy szczęśliwi. Od najmłodszej czteromiesięcznej Marysi po sześćdziesięcioletniego Alka. To właśnie jest Sztab WOŚP Gubin.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zawita do Gubina. 29 stycznia 2023 roku odbędzie się 31. Finał, a zebrane pieniądze zostaną tym razem przeznaczone na walkę z sepsą. Gramy dla wszystkich – małych i dużych!

Szefem Gubińskiego Sztabu powstałego przy Gubińskim Domu Kultury został ponownie Marcin „Gwizdo” Gwizdalski, a jego zastępcą – Tomasz Selerski. Ponadto w Sztabie WOŚP Gubin znaleźli się: Sylwia Leszczyńska, Aleksander Urbaniak, Rafał Koszczyc, Alex Kucharski oraz młodzież szkolna – Zuzanna Czerniawska, Julia Ochota i Katarzyna Gancarz (Pracownia Orange w Gubinie i Młodzieżowa Grupa „OTWARTE”). Grupa aktywistów już pracuje nad licznymi atrakcjami i niespodziankami, które trzymane są w ścisłej tajemnicy. Plan imprezy został tak skonstruowany, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie.

Oj, będzie się działo!

Gubiński Sztab WOŚP działający w Gubińskim Domu Kultury zaprasza wszystkich chętnych do współpracy oraz do zapisywania się na listę wolontariuszy, którzy podejmą się zbierania środków finansowych w dniu Finału, a także zwraca się
z prośbą do ludzi wielkiego serca o każdą formę wsparcia 31. odsłony Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Gubinie. Oczywiście wszystkie fundusze pozyskane podczas niedzielnej imprezy zostaną przekazane na konto Fundacji Jurka Owsiaka.

O tym, że gubiński Sztab WOŚP działa fantastycznie i robi nieprawdopodobne rzeczy nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Świadczy o tym zarówno rekord ostatniej zbiórki (200 000 zł) jak i fakt przyznania naszemu Sztabowi medalu 30-lecia Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zagrajcie razem z nami 29 stycznia 2023 roku w Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy!!! Czekamy na Was!!!