2024-05-13

Biblioteka sukcesu w Pracowni Orange w Ćmielowie :)

Ikona wyzwania półka z książkami

Bardzo nas cieszy że młodzież uczęszczająca do Pracowni Orange w Ćmielowie sięga chętnie po książki które gromadzimy dla nich w pracowni 🙂
Brian Tracy, światowej sławy ekspert w kwestii zarządzania i przywództwa, poświęcił lata pracy, by odkryć, co odróżnia wybitnych menedżerów od całej reszty – a teraz podaje w pigułce szczegóły ich prostych, ale niezwykle skutecznych strategii.

Na Bibliotekę Sukcesu Briana Tracy – składa się PAKIET 8 książek

  1. Wybitne przywództwo jest umiejętnością, której można się nauczyć.
  2. Twoja umiejętność zarządzania czasem decyduje o sukcesie bardziej niż cokolwiek innego.
  3. Negocjacje stanowią ważny element prawie wszystkich naszych relacji – osobistych i zawodowych
  4. Delegowanie & kontrolowanie, zarządzaj zespołem efektywnie
  5. Motywowanie, bądź menedżerem, który stwarza satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy.
  6. Strategia biznesowa, naucz się myśleć bardziej efektywnie i podejmuj lepsze decyzje dotyczące przyszłości twojego biznesu.
  7. Sukces osobisty, nawet niewielkie korekty nastawienia i zachowań mogą przełożyć się na istotny wzrost osiąganych wyników.
  8. Zarządzanie sprzedażą, bądź inspiracją dla swoich sprzedawców, zwiększ wyniki całego zespołu i nadaj rozpęd swojej karierze.

Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował 22 biznesami z różnych branż. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji. Jego prezentacje, przemowy i seminaria są specjalnie przygotowane i dostosowane do różnych grup odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Tracy pracował z ponad 500 korporacjami, wygłosił ponad 2000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

Inna książka B. Tracy’ego  „Zjedz tę żabę” podpowiada, byś w pierwszej kolejności wykonywał zadania o najwyższym stopniu trudności. To gwarantuje poczucie zadowolenia ze swojego działania przez cały dzień. Już o poranku pozbądź się najtrudniejszych zadań, a kolejne obowiązki będą czystą przyjemnością. W tym  dziele Tracy’ego znajdujemy 21 metod na osiągnięcie sukcesu. Mają one na celu poprawę Twojej wydajności i wzmocnienie pozycji w pracy zawodowej. Niemniej sposoby te z powodzeniem możesz odnieść do swojego prywatnego życia i także na tym polu zacząć osiągać same sukcesy.
Mamy również innych autorów np Jakuba B .Bączka czy Kamilę Kruk.

Fajnie jest poczytać w pracowni 🙂