14 września 2022

Nowy rok szkolny

Ikona wyzwania wydrukowane plany lekcji

Wrzesień w pełni, a to oznacza, że po wakacjach zostały jedynie piękne wspomnienia. Ale czy szkoła musi budzić w nas przygnębienie? Uważamy, że nie i dlatego mamy kilka pomysłów, które umilą przygotowywanie się do lekcji oraz udział w nich.

Po pierwsze każdy uczeń potrzebuje ładnego planu lekcji, dlatego korzystając z naszego ulubionego programu do projektowania czyli Canvy, przygotowaliśmy niespodziankę, dla każdego ucznia (i uczennicy), który odwiedzi naszą Pracownię. Wszyscy, którzy do nas przyjdą, otrzymają oryginalny plan lekcji zaprojektowany przez nas😊

Ale to jeszcze nie wszystko! Na rynku dostępnych jest mnóstwo kolorowych zeszytów, ale czy nie milej byłoby mieć spersonalizowany? Oczywiście, że tak! Dlatego zapraszamy wszystkich chętnych, aby razem z nami opracowali nowe – kreatywne – okładki swoich zeszytów. Wykorzystamy do tego m.in. filc, cekiny i inne elementy, które znajdziemy w pracowni.

Czy my o czymś nie zapomnieliśmy…? No tak! Przecież musimy się poznać! Do tego celu wykorzystamy kilka kart, które pomogą nam się zintegrować. Jedną wykorzystamy do poznania różnych członków grupy przez mini wywiady, drugą – do zaprezentowania siebie. (Karty, podobnie jak plany lekcji, przygotowaliśmy przy pomocy Canvy😉)

Wszystkim uczniom życzymy samych piątek i szóstek, nauczycielom – cierpliwości i pracowitych uczniów, a członkom wszystkich pracowni pomysłów na kreatywne spotkania!