Aktualności

10 listopada 2023

Działamy dla klimatu!

aktualności

Plakat z informacjami dotyczącymi ekologii oraz zdjęciami z zajęć z młodzieżą.

Mamy wyczekiwane wyniki wyzwania „Dzi@łaj dla klimatu!” 

Jednak zanim one chcemy Wam bardzo podziękować, że tak aktywnie włączyliście się w to działanie. Budowanie świadomości ekologicznej jest niezwykle ważne i cieszymy się, że dla Was również. 

Wybór nie był łatwy, każde z działań miało swoją wisienkę na torcie, która ujęła całą 3-osobową komisję. Jednak maszyna jest tylko jedna i wędruje do Pracowni w Dębowej Kłodzie! Doceniamy trud włożony w realizację WSZYSTKICH scenariuszy a także stworzenie bardzo dobrych wizualnie kart podsumowujących dany temat. Gratulujemy! 

Ale! Komisja postanowiła przyznać również dwa wyróżnienia: dla Pracowni Orange w Huszlewie oraz w Cieszynie. Huszlew brawo za inicjatywę w postaci wycieczki rowerowej poszerzającej tematykę scenariusza, a także wykorzystanie potencjału okolicy. Cieszyn ogromne gratulację za inspirujące wykorzystanie gogli VR i pokazania, że nawet dla dwóch uczestników warto działać! 

Jednak nagrody powędrują nie tylko do Dębowej Kłody, Huszlewa i Cieszyna! Dziękując Wam za zaangażowanie komisja postanowiła każdą z Pracowni nagrodzić drobnym upominkiem! Wyczekujcie kuriera. 

Raz jeszcze ogromne gratulacje dla każdej z Pracowni!