Wszystkie pracownie
ilustracja_pracowni

Pracownia Orange Jabłonna-Majątek

Jabłonna-Majątek 110D
23-114 Jabłonna-Majątek

Godziny otwarcia:

Poniedziałek, Środa, Czwartek, Piątek 9:00 do 17:00

Wtorek 12:00 do 20:00

 

Kontakt z Pracownią

Izabela Giza

lider

+48 661 507 224

i.giza@jablonna.lubelskie.pl

  Śledź media pracowni:

O Pracowni

Zespół pracowni

Pracownia Orange w Czerniejowie została otworzona 17 czerwca 2012 r. Od tamtej pory prowadzone były tam zajęcia edukacyjne dla dzieci, których celem było rozwijanie ich umiejętności, talentów oraz wiedzy na różne tematy. Odbywały się tam zajęcia plastyczne, zajęcia sportowo-rekreacyjne, rajdy i gry terenowe, organizowane były także wydarzenia kulturalne na terenie naszej gminy.

Minęło parę lat i tak o to przenosimy się w rok 2020 gdzie, po latach przerwy w działaniu Pracownia Orange powraca, ale z nową siedzibą. Jesteśmy teraz w Świetlicy gminnej w Jabłonnie-Majątek, gdzie prowadzimy szereg działań animacyjnych, edukacyjnych dla dzieci i młodzieży. Ale także nie zapominamy o dorosłych i seniorach dla których organizujemy warsztaty rękodzielnicze czy zajęcia gimnastyczne. Chcemy aby działania były organizowane dla społeczności lokalnej, ale żeby to oni sami je inicjowali. Pragniemy aby nasza pracownia tętniła życiem, aby wszyscy czuli się tu dobrze i było to miejsce ciekawych spotkań międzypokoleniowych. I to wszystko staje się tu i teraz. Działamy i nie zwalniamy tempa… Pracownia hula, czasem aż się dach podnosi 🙂

Aktualności

 • Na zdjęciu jest dziewięcioro dzieci, trzymają w rękach kolorowe sakiewki. Nad ich głowami jest napis Pracownia Orange.

  Dzień warsztatowicza

  Pracownia

  Pracownia Orange Jabłonna-Majątek

  Czytaj dalej

  2022-11-04

 • Na zdjęciu jest 9 osób, osoby są przebrane w kolorowe stroje.

  Pokaz mody EKO-WIOSNA 2022

  Pracownia

  Pracownia Orange Jabłonna-Majątek

  Czytaj dalej

  2022-05-11

Zobacz wszystkie

Relacje

Zobacz wszystkie