Aktualności

7 września 2022

Kreatywne piątki – Wakacje 2022

aktualności

12.08.2022 - zdjęcie grupowe

„Kreatywne piątki” to cykl zajęć organizowanych w Pracowni Orange w ramach wakacji z Miejskim Ośrodkiem Kultury w Wysokiem Mazowieckiem. Na pierwszych zajęciach, które odbyły się 22 lipca, dzieci grały na PS4 w gry towarzyskie. W kilku drużynach rywalizowały w quizie „Wiedza to potęga” oraz tańczyły w „Just Dance”.

Korzystając z pięknej pogody, 29 lipca, zajęcia odbyły się w pobliskim parku. Graliśmy w gry planszowe i rywalizowaliśmy w zabawach sportowych.

W związku z prośbami uczestników zajęć, 5 sierpnia, na stadionie miejskim rozegraliśmy mecz piłki nożnej pod okiem trenera MKS RUCH Wysokie Mazowieckie – Damiana Decewicza. Po powrocie do Pracowni Orange ozdabialiśmy przedmioty metodą scrapbookingu, wyklejaliśmy piłki kuleczkami z plasteliny i robiliśmy pompony z bibuły. Jak zwykle było bardzo kreatywnie 🙂

Pocztówka z wakacji to temat naszych ostatnich wakacyjnych zajęć, które odbyły się 12 sierpnia. Dzieci wykonały prace plastyczne, grały w gry planszowe i na PS4, a na zakończenie otrzymały drobne upominki.