Aktualności

2024-05-18

“Pracownie Orange czytają” seniorzy w akcji

aktualności

Wschowscy seniorzy czytają

Wschowscy Seniorzy włączają się do akcji “Pracownie Orange czytają”!

Akcja “Pracownie Orange czytają” spotkała się z tak entuzjastycznym odbiorem, że nasi wspaniali seniorzy z grupy Wschowski Senior również postanowili do niej dołączyć. Środowe cotygodniowe spotkanie seniorów odbyło się na łonie natury w pięknym Parku Wolsztyńskim, co dodało całemu wydarzeniu wyjątkowego uroku.

Książka i natura wspaniale ze sobą współgrają, tworząc atmosferę sprzyjającą relaksowi i refleksji. Seniorzy, zaczytani w ulubionych lekturach, cieszyli się spokojem i pięknem otaczającej przyrody. Park Wolsztyński, ze swoimi zielonymi przestrzeniami i malowniczymi zakątkami, okazał się idealnym miejscem do takiej literackiej uczty.

Podczas spotkania uczestnicy mieli okazję nie tylko delektować się książkami, ale również dzielić się wrażeniami i spostrzeżeniami na temat przeczytanych historii. Dzięki temu, akcja “Pracownie Orange czytają” stała się dla nich nie tylko sposobem na spędzenie czasu w gronie przyjaciół, ale również okazją do intelektualnego wzbogacenia i integracji społecznej.

Niech kolejne spotkania seniorów w ramach tej akcji będą równie udane i inspirujące, a połączenie książki i natury stanie się stałym elementem ich cotygodniowych spotkań!