zamknij

Aktywność pracowni Stoczek Łukowski

Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Projekt, który zmienił moją społeczność, które zostało rozstrzygnięte.
Pełna mobilizacja! Łukasz Szczepańczyk dodał/a relację Armata dla Stoczka do wyzwania Projekt, który zmienił moją społeczność i zdobył/a 25 punktów. Co na to inni?
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Projekt, który zmienił moją społeczność. Czekamy na relację!
Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Świąteczny Mannequin Challenge w Pracowni!, które zostało rozstrzygnięte.
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Świąteczny Mannequin Challenge w Pracowni!. Czekamy na relację!
Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Code Week 2016, które zostało rozstrzygnięte.
Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Świętuj z nami - #TydzieńPracowniOrange, które zostało rozstrzygnięte.
Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Świętuj z nami - #TydzieńPracowniOrange i zajęła 1 miejsce. Pracownia wygrała 150 punktów! Gratulacje!
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Code Week 2016. Czekamy na relację!
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Świętuj z nami - #TydzieńPracowniOrange. Czekamy na relację!
Pracownia Stoczek Łukowski brała udział w wyzwaniu Opowiedz o swojej Pracowni! - dla NOWYCH Pracowni, które zostało rozstrzygnięte.
Łukasz Szczepańczyk zdobył/a medal Gotowy do gry
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Opowiedz o swojej Pracowni! - dla NOWYCH Pracowni. Czekamy na relację!
Karolina Walecka zdobył/a 1 punktów za komentarz
Łukasz Szczepańczyk zgłosił/a udział Pracowni Stoczek Łukowski w wyzwaniu Świąteczne drzewko Pracowni Orange - dla WSZYSTKICH. Czekamy na relację!
Karolina Walecka zdobył/a medal Gotowy do gry