Aktualności

2024-02-03

Wystawa prac Vanessy Maj “Kształty Emocji” w Pracowni w Morągu

aktualności

Plakat wystawy prac Vanessy maj zatytułowanej Kształty Emocji, po prawej rysunek portret płaczącej dziewczyny, po lewej treść plakatu

Galeria Miedzy Książkami w Pracowni Orange/Dziale dla Młodzieży NASTKA ma przyjemność prezentować prace Vanessy Maj w wystawie zatytułowanej Kształty Emocji.

Vanessa, maluje od najmłodszych lat, a sztuka jest dla niej nie tylko formą wyrazu, lecz także magiczną podróżą po krainie wyobraźni. Zawsze poszukuje nowych wyzwań artystycznych, eksperymentując z różnymi technikami. Obecnie serce jej zdobyły pastele, markery i ołówki, dzięki którym ożywia abstrakcyjne portrety, twarze, koty i martwe natury.

Regularnie uczęszcza na zajęcia plastyczne, by stale rozwijać umiejętności i czerpać inspirację z różnych źródeł. Jej prace są unikalne, wyróżniają je spośród innych. Preferuje wieczorne sesje rysunkowe, zanurzając się w świecie kolorów, kształtów i emocji przy ulubionej herbacie.

Zapraszamy Was do odkrywania świata artystycznego Vanessy, gdzie abstrakcja splata się z twarzami, kotami i martwą naturą. Zapraszamy do podróży przez sztukę!