Aktualności

18 czerwca 2023

Maj w pracowni

aktualności

zdjęcie suszi w tle z napisem maj w pracowni

Nowy prowadzący to nowa energia i nowe pomysły na niezwykłe warsztaty. Tym razem dzięki wsparciu wolontariusza Krzysztofa udało się zorganizować w pracowni niezwykłe warsztaty kulinarne. Uczestnicy posmakowali odrobinę orientu, przygotowując wspólnie prawdziwe sushi. Dzięki zakupionym produktom i oryginalnym akcesoriom udało się krok po kroku wykonać to niezwykłe danie, które oczywiście szybko zniknęło jak to zawsze bywa w naszej pracowni.

W maju w naszej pracowni pojawiły się także pewne nowości w postaci zestawu do badmintona. Dzięki staraniom prowadzącej Eli udało się zakupić siatkę oraz zestaw paletek. Dzięki temu dzieci mogły podszkolić swoje umiejętności w tej grze by następnie rozegrać mini turniej gry w badmintona.

Maj to także miesiąc niezwykłego święta- Dnia Mamy. Tym razem by uczcić to niezwykłe święto zorganizowano w pracowni konkurs poetycki. Zadaniem uczestników było napisanie wiersza na cześć swojej mamy. Powstały wspaniałe utwory dla mam. Najlepsi twórcy zostali nagrodzeni dyplomami oraz upominkami w postaci książek.