Aktualności

20 lutego 2023

Luty w naszej pracowni

aktualności

Zdjęcie grupowe dzieci z wykonanymi misiami walentynkowymi oraz balonami w kształcie serca

W lutym tuż po feriach spadło w naszym regionie trochę więcej śniegu. Oczywiście nie mogliśmy nie wykorzystać sytuacji i wyruszyliśmy w teren by ulepić prawdziwego dużego bałwana. Nasz kolega dzięki silnym mrozom przetrwał na dworze parę tygodni dumnie prezentując się przed pracownią.

Luty to miesiąc zakochanych dlatego zgodnie z zapowiedzią odbyły się w pracowni warsztaty plastyczne „Miś od serca”. Pod czujnym okiem instruktora dzieci wykonywały z brystolu oraz filcu kolorowe misie, których zadaniem było dostarczenie do wybranej walentynki słodkiej niespodzianki w postaci pierniczka w czekoladzie.

Nowy instruktor w pracowni to także nowa energia i nowe formy zajęć. Dbając o rozwój dzieci i jednocześnie pomagając im w utrwalaniu zdobytej wiedzy pani Ela przemyca do zajęć odrobinę matematycznych i polonistycznych zajęć, które dzieci z chęcią wykonują zwłaszcza w obliczu zbliżających się sprawdzianów.

Oczywiście jak to zazwyczaj bywa, w pracowni nie mogło zabraknąć chwili przy grach multimedialnych oraz ruchu przy tenisie stołowym.