Aktualności

23 stycznia 2024

Zimowe spotkania Klubu Mamy, Taty i Malucha w Pracowni Orange w Łańcucie

aktualności

Małe uczestniczki warsztatów z drewnianymi zabawkami.

Pomimo panującej mroźnej, zimowej aury spotkania Klubu Mamy Taty i Malucha odbywają się regularnie i stale przyciągają nowych członków, zainteresowanych miłym spędzaniem czasu we wspólnym gronie dzieci i rodziców.

W grudniu nasze klubowe dzieciaczki odwiedził św. Mikołaj, który obdarował każde z nich drobnym upominkiem oraz z przyjemnością zapozował z nami do wspólnych zdjęć. Tego dnia duzi i mali klubowicze mogli liczyć także na słodki poczęstunek – tradycyjne pierniczki oraz ciasteczka i przekąski. Dzieci miały też okazję zagrać w fantastyczną, świąteczną grę wielkoformatową. Zakup gry został dofinansowany przez Burmistrza Miasta Łańcuta w ramach dotacji na realizację zadania publicznego pod nazwą „Organizowanie zajęć i imprez kulturalno – oświatowych dla dzieci i młodzieży, jako forma przeciwdziałania uzależnieniom”.

Podczas naszego pierwszego spotkania w Nowym Roku na klubowe dzieci czekała kolejna, wspaniała niespodzianka. Klub Mamy Taty i Malucha wzbogacił się o piękne, drewniane zabawki wykonane z sercem i pasją przez lokalnych wytwórców. Jest to niezwykły prezent, który Klub otrzymał po zakończeniu wystawy ludowych zabawek, której organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna w Łańcucie.

Jak widać na załączonych poniżej fotografiach ostatnie wydarzenia w Klubie Mamy, Taty i Malucha dostarczyły dzieciom wielu radosnych chwil i pozytywnych wrażeń, a uśmiechy na twarzach małych klubowiczów są najlepszym dowodem na to, że warto do nas dołączyć!