4 lipca 2023

Kartka XXL

Ikona wyzwania Złożone, kolorowe kartki papieru

Kiedyś, gdy byłam mała, żadne wakacje nie mogły obyć się bez wysłania kartki – do koleżanki, babci czy cioci. Później na ich miejsce szybko wskoczyły smsy i mmsy – fajnie, że zmobilizowaliście nas do przejścia się na pocztę.

Podczas krótkiej, wolnej chwili po zajęciach najmłodsze dziewczynki wykonały kolorowe kartki a nasza starsza, stała bywalczyni w domu z pomocą Canvy przygotowała kartkę z jednorożcami, totalnie bajkową. Obie wersje trafiły do dużej koperty, które nadałam na naszej lokalnej poczcie. Mailowe kartki dotarły, ciekawa jestem kiedy dojdą te w wersji papierowej 🙂 Ogólnie zrodził się pomysł na zorganizowanie warsztatów pod koniec sierpnia gdzie dzieciaki różnymi technikami plastycznymi przygotują kartki dla swoich znajomych i wyślą je jako małe podsumowanie czasu wolnego podczas wakacji.

Niestety wersji z przyklejonym znaczkiem nie ma bo (uwaga) list staje się własnością poczty i nie mam prawa go fotografować. Zapamiętam to gdybym jeszcze kiedykolwiek miała tak szalony pomysł jak wybranie się na pocztę.