Wszystkie pracownie
ilustracja_pracowni

Pracownia Orange Koło

J.Słowackiego 5
62-600 Koło

Godziny otwarcia:

od 12:00 do 16:00

Kontakt z Pracownią

Bożena Gronert-Ubych

lider

+48 505 744 720

O Pracowni

Zespół pracowni

Czym jest Pracownia ORANGE, działajaca w MDK w Kole?

 

Dzieki zwyciestwu w internetowym plebiscycie Fundacji Orange to właśnie mieszkańcy Koła stali sie beneficjentami nagrody w postaci multimedialnej świetlicy PRACOWNI ORANGE. Do udziału w ogólnopolskim konkursie zgłoszono 1018 wniosków, sposrod ktorych komisja konkursowa wybrała 50 propozycji. W ostatecznym rozrachunku 26 zwycięskich lokalizacji miało otrzymać nowoczesną i multimedialną pracownię.

 

W Kole powstała grupa inicjatywna, która zgłosiła do udziału w konkursie wniosek na powstanie Pracowni Orange w Miejskim Domu Kultury. Kolska propozycja jako „PRACOWNIA DLA KULTURY” została zaakceptowana i trafiła do ścisłego finału. W wyniku głosowania Internautów, udało się wyłonić 26 lokalizacji w tym wlasnie Koło, w których powstały multimedialne świetlice, wyposażone przez Fundację Orange w komputery z bezpłatnym dostępem do Internetu, drukarkę i konsolę do gier oraz telewizor LCD.

 

Jak twierdzą ludzie z Fundacji, zależy im, aby kolska Pracownia Orange, zgodnie z idea, przedstawiona we wniosku, stała się miejscem przyjaznych spotkań, integracji, rozwoju cyfrowych kompetencji i aby jak najlepiej służyła mieszkańcom naszego miasta.

 

Godziny działania Pracowni ORANGE

 

niedziela-poniedziałek – zamkniete

wtorek-piatek – 12.00-20.00

sobota – 12.00-18.00

 

tel.: 508222207

mail: pracowniaorange@kolo.pl

fb:   www.facebook.com/pracowniadlakultury