Aktualności

21 października 2022

Otwarcie Orange Digital Center w Warszawie

aktualności

Na zdjęciu szóstka szczęśliwych ludzi. Delegacja z Pracowni Orange w Gubinie stoi z oficjelami Fundacji Orange. W tle baner Orange Digital Center.

Uroczyste otwarcie Orange Digital Center w Warszawie. Czyli miejsca, w którym realizowany będzie program edukacji pozaformalnej, stawiający na wspieranie ludzi w rozwoju kompetencji przyszłości, aby w ten sposób zwiększać ich szanse w życiu społecznym i zawodowym.

Specjalne zaproszenie na galę otrzymali przedstawiciele Pracowni Orange w Gubinie – młodzieżowe leaderki Wiktoria Żurko, Zuzanna Czerniawska, Katarzyna Gancarz oraz Marcin „Gwizdo” Gwizdalski z Gubińskiego Domu Kultury – na zdjęciu z Prezesem Fundacji Orange Polska Konradem Ciesiołkiewiczem oraz Małgorzatą Kowalewską, Kierowniczką Działu Orange Digital Center.

Dlaczego to właśnie Gubin dostąpił tego zaszczytu? – Pracownia Orange w Gubinie działa prężnie już blisko 10 lat. Jest przykładem pracowni, w której dzieją się przeróżne projekty, działa Makerspace, czyli przestrzeń warsztatowa, w której mieszkańcy mogą zdobywać nowe umiejętności. Misją Orange Digital Center jest rozwijanie kompetencji przyszłości, by zwiększać szanse na lepsze życie społeczne i zawodowe i to właśnie dzieje się w Gubinie – tłumaczy M. Kowalewska Kierowniczka ODC.

A nam nie pozostaje nic innego jak zaprosić wszystkich do naszej Pracowni Orange przy GDK. Wpadajcie częściej!! 🙂