2024-03-02

Świętujemy wspólnie z Fundacją Oni – To My

Ikona wyzwania Logo Fundacji na rękodziele wykonanym przez Prezeskę Natalię

24 luty, sobota, godz. 10:30 – spotkanie podsumowujące całoroczną Akcję „Czytelnik Roku 2023”, sala lokalnego Domu Kultury – święto Czytelnika, Książki i jego przyjaciółki Fundacji Oni – to My.

Nasza współpraca sięga 10 lat wstecz. Wiele inicjatyw, projektów i pomysłów. Wiele wypitych kaw i zjedzonych ciasteczek. Wiele przejechanych kilometrów i wspólnych znajomych. Bywały nieporozumienia, niedofinansowania, ale wspólne działania i uśmiechnięci odbiorcy rekompensowały nasz włożony czas i trud.

20 PAŃ, dyplomy okolicznościowe, kilka słów o Bibliotece, Pracowni i Fundacji, książki do zabrania oraz warsztaty – zróbmy spersonalizowane świecie (a noż jeszcze tej zimy zabraknie na wsi prądu, będzie jak znalazł). Tak było w sobotę. Pożytecznie spędzony czas z uśmiechem i radością na twarzy.

Dziękuję Fundacji za trwanie przy nas i z nami.

W galerii prezentuję fotkę, na której znajdziecie wszystko o dubickich i  nie tylko ngo. Współpracujemy ze wszystkimi, korzystamy z proponowanych programów i dofinansowań. Wielu super NGO nie wymieniłam, bo trudno ich policzyć i zapamiętać. Wszystkie tworzą Wielkie Dzieło. Bez NICH byłoby szaro, buro i mniej przyjemnie.

Dziękuję, że JESTEŚCIE!