Zestaw kreatywny od Zakręconego Motywatora

Zestaw książek

Zestaw 3 książeczek: “Kreatywne zajęcia na nietypowe dni”, “Kreatywne zabawy z papierem”, “Drewniaki. Kreatywne zabawy z wykorzystaniem drewnianych przedmiotów”

 

“Kreatywne zajęcia na nietypowe dni” – Propozycje zabaw wspierających rozwój dzieci od 2 do 5 lat. Publikacja zawiera wiele pomysłów na prace plastyczne, zabawy sensoryczne i zabawy z piosenką – ciekawe, a zarazem proste w wykonaniu! W komplecie 2 płyty CD – a na nich 9 piosenek z podkładami oraz 32 czarno-białe szablony i karty pracy.

Autorka: Natalia Kucharska-Lubiewska
Liczba stron: 80
Rok wydania: 2020
Wydawnictwo: Bliżej Przedszkola

“Kreatywne zabawy z papierem” – W niniejszej książce znajduje się 50 zabaw plastycznych, do których wykonania potrzebny jest papier. Ta nieskomplikowana i niedroga forma spędzania wolnego czasu z pewnością przyniesie najmłodszym radość. Nauczy ich cierpliwości, zwiększy sprawność manualną, rozwinie wyobraźnię oraz wrażliwość na świat i innych. Publikacja może zainspirować również nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych, pedagogów, trenerów, rodziców, dziadków, opiekunów.

Autor: Igor Buszkowski
Liczba stron: 164
Rok wydania: 2017
Wydawnictwo: Harmonia

“Drewniaki. Kreatywne zabawy z wykorzystaniem drewnianych przedmiotów” – To zbiór zabaw z wykorzystaniem drewnianych przedmiotów codziennego użytku. Obręcze od karniszy, kołki montażowe, klocki czy klamerki (spinacze do bielizny) dają mnóstwo możliwości do zabaw! To tani i łatwy w pozyskaniu materiał do pracy z dziećmi w przedszkolu, szkole, a także w domu – czyli wszędzie tam, gdzie można i gdzie chce się aktywnie i twórczo spędzać czas z dzieckiem.
Niniejsza publikacja zawiera 100 pomysłów na zabawy z wykorzystaniem drewnianych rekwizytów. Zabawy zostały podzielone na 10 kategorii – ze względu na wykorzystywane przedmioty. W każdej kategorii znajduje się 10 gotowych propozycji zabaw wraz z ilustracjami pomocniczymi. Integralną część publikacji stanowi zestaw gotowych kart i szablonów (do użycia podczas przeprowadzania wybranych propozycji zabaw), który został zamieszczony na perforowanych stronach na końcu książki.

Autorki: Ewa Bartczak-Sroka Sandra Ciechowicz
Liczba stron: 68
Rok wydania: 2022
Wydawnictwo: Bliżej Przedszkola