Aktualności

2 lutego 2023

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

aktualności

Szefowa Sztabu WOŚP z wolontariuszami

Siema!

Emocje opadły po niedzielnym kwestowaniu.  Jesteście ciekawi jaką kwotę udało nam się zebrać tego dnia? Oczywiście, są to nasze wyliczenia, ale uzbierała się kwota 37 131,40 zł !❤️❤️ Oprócz tego do puszek wpadło sporo waluty zagranicznej oraz uwaga złota OBRĄCZKA.

A teraz trochę z podziałem 😃
29 stycznia podczas 31. Finału WOŚP w Chmielnie współpracował z nami Gminny Ośrodek Kultury w Sulęczynie, dzięki któremu wolontariusze dotarli również do Sulęczyna, gdzie kwestowali np. podczas morsowania z Hydro-Morsami. Udało się zebrać wolontariuszom w Gminie Sulęczyno 6.202,40zł oraz wspomnianą wyżej obrączkę! Bardzo dziękujemy!
W naszej gminie wolontariuszy mogliśmy spotkać zarówno w Miechucinie jak i w Chmielnie. 29 stycznia, tego dnia odbyło się
morsowanie które poprowadzili Przodkowskie Morsy z możliwością skorzystania z sauny u „U Chłopa” Chmielno Kompleks Wypoczynkowo Konferencyjny.
Oprócz tego odbył się również Turniej Piłki Siatkowej „Gramy dla WOŚP” w Szkoła Podstawowa w Chmielnie, dziękujemy również Ekobabki – Koło Gospodyń Wiejskich, Champion sport oraz Catering Żołnowscy. Dziękujemy też sędziom i medykom którzy dzielnie działali podczas turnieju.
W Domu Kultury w Chmielnie odbył się 31. Finał WOŚP, gdzie posłuchać mogliśmy Fisher Music, SSTONKAA Kaszubska Influencerka, Kręgiel Band oraz Szokers. Oprócz tego skorzystać mogliśmy z Pokoju Planszówek, które prowadziły dziewczyny z @piatek_z_planszowka oraz z Loteriada – quiz, gdzie sprawdzaliśmy jaką dużą wiedzę o WOŚP mają osoby które przyszły na nasz finał.