Aktualności

3 października 2022

Oferta zajęć w Pracowni Orange na rok szkolny 2022/23

aktualności

Plakat z programem zajęć.

Wrzesień to nie tylko początek roku szkolnego, to także czas kiedy my odpalamy regularne zajęcia. Pierwszy miesiąc szkoły zawsze jest dość trudnym okresem, w którym trzeba zaznajomić się ze wszystkim po swojemu. W naszej Pracowni zajęcia właśnie dlatego ruszają od października. Przedstawiamy tygodniowy plan zajęć w Pracowni Orange w Chmielnie i nie tylko.

We wtorki w Pracowni odbywać się będą zajęcia plastyczno-manualne dla dzieci od 7 roku życia. W raz z biegiem czasu zawsze znajdzie się ciekawy temat do przerobienia go plastycznie. 😀

W środy ruszamy z nauką gry w szachy dla początkujących. W naszych okolicach odbywają się różne zawody w szachy, dlatego musimy zapoczątkować miłość do nich od najmłodszych lat. Oprócz tego na sali widowiskowej prowadzone są zajęcia z Aikido.

Czwartek jest dniem dla wolontariuszy, spotykamy się w pracowni i zastanawiamy się jak możemy aktywnie działać pomagając innym.

W piątek na sali widowiskowej mamy próby Zespołu Pieśni i Tańca Chmielanie. Do zespołu mogą zapisać się dzieciaki od 7 roku życia i aktywnie brać udział w grupie.

Oprócz tego w tygodniu na co dzień odbywają się zajęcia muzyczne. Można też odwiedzić kino za rogiem w którym proponujemy filmy i bajki dla każdego.

Został nam nieobstawiony poniedziałek, ale już mamy plany na niego. 🙂