23 stycznia 2023

warsztaty „życzeniowe” z okazji dnia babci i dziadka

Ikona wyzwania dwie dziewczynki w ramce drewnianej i ozdobionej własnoręcznie kwiatami z papieru i napisem dzień babci i dziadka

Nie było tłumów a pracownia po wyjściu dzieci wyglądała jak po przejściu tajfunu. Dzieci zaprosiliśmy do pracowni na piątek 20.01.2023, żeby na gorąco przed świętem babci i dziadka zrobić bałagan.

Najpierw krótkie warsztaty z kultury żywego słowa i rozgrzewkę aparatu artykulacyjnego przeprowadził Sławek – fachowiec od scenicznych wygibasów. Potem Ania zaprosiła dzieci do zrobienia laurek i „ramki życzeniowej”. Spontanicznie z pracy nad kartkami zabawa przeniosła się na tablicę ścienną, na której w kilka chwil pojawiły się podobizny dziadka i babć. Mają talent te nasz Bojadlaniątka. Kiedy ramka życzeniowa była gotowa, dzieci przystąpiły do nagrywania życzeń na smartfony. Najładniejsze zamieścimy na naszej stronie. Dwie godziny warsztatów przeleciały jak przysłowiowy tajfun i taki tez zostawiły po sobie porządek. Ale to wszak element uboczny radości tworzenia. dzieci pomogły lekko ogarnąć pracownię i pognały pochwalić się swoimi życzeniami swoim babciom i dziadkom. Mamy pewność, że będą im się podobać.