zamknij

Współ-Pracownie

1

Przed Wami wyjątkowe wyzwanie z okazji szkolenia liderskiego, ale do udziału zapraszam wszystkie chętne Pracownie, autorstwa Pawła Cieślaka i Daniela Lichoty ze Szkoły Liderów.

Czytajcie i do dzieła!

Zadanie: Zorganizować wydarzenie będące wynikiem współpracy co najmniej 2 Pracowni.

Po co: Choć wszystkich nas łączy Sieć, nic tak nie buduje długotrwałej współpracy jak spotkania na żywo. Wiedzą o tym uczestnicy szkoleń dla Liderów Pracowni Orange, wiedzą o tym uczestnicy Zjazdów Pracowni (tak tego centralnego, jak i lokalnych). Zorganizowanie wspólnego wydarzenia wymaga jedynie odrobinę więcej energii, a daje ogromne pole do oszczędności czasu, pieniędzy lub zaoferowania waszym użytkownikom atrakcji, które inaczej ciężko byłoby Wam znaleźć.

Co po kolei?

  1. Nawiążcie kontakt z co najmniej 1 Pracownią – z bliższej lub dalszej okolicy. Ustalcie wspólnie, co chcielibyście razem zrobić, kto co ma do zaoferowania.
  2. Ustalcie podział obowiązków.
  3. Zrealizujcie wydarzenie (w jednej z Pracowni lub na „neutralnym gruncie”)
  4. Zamieśćcie relację, zawierającą opis wydarzenia, materiały graficzne lub filmowe, a także wnioski ze współpracy (dobre praktyki, którymi możecie się podzielić z innymi).

Materiały:

- linki do wydarzeń, które już miały miejsce
np. Zjazd Pracowni z województwa łódzkiego
https://pracownieorange.pl/inspiracje/pokaz/1690

 lub Między - Pracowniowy turniej tenisa stołowego
https://pracownieorange.pl/aktualnosci/8642/turniej-juz-jutro

Wyzwanie oceniać będziemy dwustopniowo, za dodanie (jako relację) planu wspólnego wydarzenia otrzymacie 50 punktów, a za jego realizację, czyli zorganizowanie spotkania od 100-200 punktów.


UWAGA! Ponieważ będziecie działać przynajmniej po 2 Pracownie w grupie, możecie dodać jedną relację z wyzwania, tylko napiszcie koniecznie z kim współpracujecie. Ale do wyzwania każda Pracownia zgłasza się klikając tak jak zwykle samodzielnie.
Powodzenia :)

 


Grafika: Created by Anton Kovalev from Noun Project

Skontaktuj się z autorem