zamknij

Ferie pełne inspiracji!

0

Właściwie przed chwilą skończyliśmy leniuchowanie z okazji Świąt i Nowego Roku, dlatego już najwyższy czas zacząć myśleć o feriach :).

Część dzieciaków będzie spędzała zimową przerwę w domu, a to świetna okazja, żeby przyciągnąć je na ciekawe zajęcia do Pracowni.

 

Tylko na jakie?

 

Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w naszej bazie inspiracji w której czeka na Was ponad 1 000 pozycji - więc jest naprawdę w czym wybierać! Możecie zrealizować projekt, czyli działanie wymagające większego nakładu pracy, czasu i planowania np. fotograficzny albo szybki pomysł na robienie bransoletek ze sznurka.

Żeby łatwiej było Wam przeglądać inspiracje użyjcie filtrowania (niebieski przycisk po lewej stronie). Możecie zaznaczyć temat, który Was interesuję m.in. edukację, sport, fotografię albo grupę odbiorców np. dzieci, młodzież, seniorów itp. Wybór należy do Was!

 

Dlatego nie ma na co czekać!

 

Wybierzcie 1, 2 lub 3 projekty albo pomysły z Bazy Inspiracji i zrealizujcie w Pracowni w czasie ferii. Zimowa przerwa w szkołach w każdym województwie wypada kiedy indziej. Dlatego wyzwanie potrwa do końca ostatnich ferii - 28.02.16. Do tego czasu możecie czerpać inspiracje pełnymi garściami i oczywiście dodawać relacje.

Jeśli w trakcie realizacji wyzwania wpadnie Wam do głowy jakiś nowy pomysł na działanie, to oczywiście umieśćcie go do Bazy Inspiracji, żeby inni mogli z niego skorzystać. Pamiętajcie jednak, że projekty dodawać może tylko kierownik i zastępca kierownika Pracowni.

Oceniać będziemy jakość wykonania i ilość zrealizowanych pomysłów i projektów, ale pamiętajcie, że nie zawsze więcej znaczy lepiej :).

No to zainspirujcie się!

Skontaktuj się z autorem