zamknij

Zostań lokalnym bohaterem

0

Ścieżka każdego lidera zaczyna się od podobnych działań. Najpierw prowadzi grupę. Później, żeby sprostać oczekiwaniom, lider musi wykreować własną markę, zmotywować współpracowników i razem z nimi ustalić strategię działania. I właśnie to zrobicie w tym wyzwaniu!

Naładowani energią tego zjazdu, wykorzystajcie wiedzę i inspiracje które zdobyliście i wykonajcie na platformie 3 pierwsze kroki aspirującego lidera:

  1. POKAŻ SIĘ / Uzupełnijcie swój profil na platformie, podkreślając swoją rolę w grupie i to, w jaki sposób chcielibyście budować przyszłość Pracowni.

  2. ZMOTYWUJ INNYCH / Dodajcie aktualność, w której zmotywujecie członków społeczności do działania i zachęcicie ich do współudziału w tworzeniu Pracowni.

  3. NAKIERUJ ICH NA DZIAŁANIE / Stwórzcie wydarzenie, podczas którego wyłonicie grupę wolontariuszy Pracowni lub jeśli ją macie, ustalicie z nimi plan działań na najbliższy miesiąc.

Nie martwcie się - pokażemy Wam jak to zrobić. Pamiętajcie - wszystkie stworzone aktualności i wydarzenia znajdą się na stronie Pracowni, a więc zobaczą je inni. A od tej pory możecie wykorzystywać serwis Pracowni Orange jako swoją stronę internetową.

Po zakończeniu, dodajcie relację z wykonania wyzwania. Zamieśćcie w niej linki do swojego profilu i stworzonych aktualności i wydarzenia. Najlepsze teksty docenimy i nagrodzimy dodatkowymi punktami za wygraną w Wyzwaniu.

Bawcie się z nami i zmieniajcie swoje życie, ale też życie innych, na lepsze. Możecie to zrobić.

Na relacje czekamy do poniedziałku - 16.11.15.

 

Powodzenia!

 

Skontaktuj się z autorem