zamknij

Baza inspiruje

0

W tym wyzwaniu chcemy wykorzystać Waszą pomysłowość i potencjał tworzonej wspólnymi siłami i kliknięciami myszką bazy inspiracji. W bazie mamy 433 projekty z różnych kategorii jak np. edukacja, oswajamy internet czy trampolina talentów.

http://pracownieorange.pl/inspiration/categories/

Dziękujęmy za wszystkie  dotychczasowe projekty, które pokazują  różnorodność Waszych działań w pracowniach no i mamy nadzieję, że kilka setek jeszcze dodacie :)

Co trzeba zrobić?

Wybierzcie jeden projekt z bazy inspiracji (swoje projekty omijamy), ten opisany krok po kroku lub uzupełnijcie wybrany projekt o swoje pomysły.

Następnie zrealizujcie go w pracowni, a w relacji oprócz zdjęć czy filmików zamieśćcie krótki raport:

- ile trwała realizacja projektu?

- kto brał udział w projekcie?

- jakich narzędzi/zasobów używaliście?

- jaki był efekt projektu?

- jakie macie rady dla kogoś kto chciałby ten projekt zrealizować? na co trzeba uważać o czym pamiętać? co byście zmienili, gdybyście jeszcze raz mieli robić taki projekt w swojej pracowni?

 Będziemy oceniać trudność realizacji projektu oraz wkład własny, czyli co dodaliście od siebie - liczymy więc na Waszą pomysłowość!

Realizujecie świetne projekty, dlatego chcemy żebyście dzielili się doświadczeniami i uczyli od siebie na wzajem, a dzięki bazie inspiracji mamy na to szansę, więc do dzieła!

433 projekty w bazie = 433 punkty za wygraną, jest o co walczyć więc liczymy na wspaniałe efekty :-).

 Na relacje z mini-raportami czekamy do 19.01.2014

 

Skontaktuj się z autorem