zamknij

Dzień Edukacji Narodowej

0
To pierwsze szybkie wyzwanie! Na jego realizacje macie tydzień. Gotowi?
 
 
W tym tygodniu w Polsce obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Jako że to Pracownie w Waszych miejscowościach stanowią centra nauki i rozwijania kompetencji cyfrowych pomyślałam, że dobrze byłoby to uczcić.
 
Wasze zadanie polega na stworzeniu galerii w Waszych mediach społecznościowych i na stronie www.pracownieorange.pl na jeden z trzech tematów:
 
- Belfer - pokażcie, kto u Was organizuje stałe zajęcia czy raz przyjechał poprowadzić warsztaty (w tym albumie może znaleźć się zdjęcie Agnieszki Jarmuł z Fundacji 5Medium). Spróbujcie sobie przypomnieć jakie szkolenia poprowadzili, czego dzięki nim uczestnicy mogli się nauczyć.
 
- Terminatorzy - w tym albumie pochwalcie się i opowiedzcie o osobach, które najczęściej przychodzą i uczą się w Pracowni. A może są jakieś ciekawe historie związane z ludźmi i odbywającymi się z Pracowni warsztatach? Poznanie przyjaciół, odkrycie pasji albo śmieszna sytuacja, którą do tej pory wspominacie?
 
- Ucząca się społeczność - każda Pracownia to opowieść o niepowtarzalnej społeczności fantastycznych, pozytywnie zakręconych osób. To tą ekipą zwiedzacie FabLab-y, spotykacie się na corocznym wyzwaniu szukaniu pisanek, razem tworzycie plany na kolejne miesiące. W tym albumie pokażcie i przedstawcie swoje Pracowniane rodziny.
 
 
Temat potraktujcie jako inspiracje, nie musicie tych samych nazw używać, umieśćcie w niej minimum 4 zdjęcia, a w relacji do wyzwania dodajcie link do niej (np. z mediów społecznościowych czy wpisu na platformie).
 
 
Przy rozstrzyganiu wyzwania będą wzięte pod uwagę: ogólny pomysł i spójność, zdjęcia i historia galerii/podpisy zdjęć.
 
Na dodanie relacji macie tydzień, czyli do poniedziałku 19.10.2020 do 23.59.
 

Skontaktuj się z autorem