zamknij

#jestnaswiecej w Pracowniach Orange

0

Zgodnie z zapowiedzią podczas naszego Zjazdu przedstawiam Wam nowe wyzwanie. Jest ono nietypowe, ponieważ nie musicie nic zrealizować, a jedynie zaplanować :)

Wyzwanie: Jaki jest Wasz pomysł na happening w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem wielkiej pomarańczowej sznurówki?

Opiszcie Wasz plan na happening w przestrzeni publicznej z wykorzystaniem wielkiej pomarańczowej sznurówki. Koniecznie zaangażujcie w niego lokalną społeczność. A i zwróćcie  przede wszystkim zwrócić uwagę na walkę z hejtem, czym jest hejt , powinniście również powiedzieć o akcji #jestnaswięcej.

 

Wszystkie Pracownie, które zgłoszą się do wyzwania, otrzymują materiały pomocnicze do realizacji happeningu – wielką pomarańczową sznurówkę (długość 6m) z tabliczką o akcji, chmurki/dymki do uzupełnienia swoimi hasłami, instaramkę (aby udostępniać w social mediach informacje o happeningu/przygotowaniach do happeningu). Dostaniecie też plakat do uzupełnienia informacji oraz tło na pulpit komputerów.

 

To jest kolejne wyzwanie, w którym jest specjalna nagroda! Nagrodą za najlepszy pomysł jest wizyta Ani Guzik w Pracowni Orange i realizacja happeningu z jej udziałem. Mamy też nagrody za drugie i trzecie miejsce!

Przy rozstrzyganiu wyzwania będą brane pod uwagę:

- pomysłowość
- "wyjście" do społeczności lokalnej i zaangażowanie jej
- medialność
- realność realizacji


Wyzwanie trwa do 26 października 2019 do 23.59. // Wyzwanie przedłużone do 27 października 2019 do 23.59 


Punkty za udział: 50 (każdy dostaje też pakiet materiałów)
Punkty za dodanie pomysłu: +100 (dopuszczam opcję, że ktoś chce zrealizować wyzwanie, ale nie zdąży teraz zaplanować działania)
Wygranie: +150 (i udział Ani Guzik)

Później będzie kolejne wyzwanie na realizację! 

Skontaktuj się z autorem