zamknij

Rowerzyści na rocznicę wizyty marszałka

0

Przed dwoma tygodniami się nie udało, ale w najbliższy weekend pogoda nie powinna już pokrzyżować planów organizatorom i uczestnikom rajdu rowerowego w 100. rocznicę pobytu Marszałka Józefa Piłsudskiego w Olbięcinie. Wyprawa na dwóch kółkach po gminie Trzydnik Duży odbędzie się w niedzielę 12 września.

 

By wziąć udział w rajdzie nie trzeba się wcześniej zapisywać. Wystarczy w niedzielę od 12.00 zarejestrować się w biurze, które będzie czynne w parku Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Olbięcinie. Start jest przewidziany pół godziny później. Z Olbięcina cykliści pojadą przez Mikulin, Owczarnię, Rzeczycę Księżą, Rzeczycę Ziemiańską, Rzeczycę Ziemiańską Kolonię do Zielonki i dalej przez Łychów Szlachecki, Łychów Gościeradowski, Węglin i Węglinek do Woli Trzydnickiej. Łącznie do przejechania będzie 25 kilometrów. Na mecie, zlokalizowanej na placu przy remizie OSP w Woli Trzydnickiej, nastąpi oficjalne zakończenie wyprawy, połączone z wręczeniem okolicznościowych medali i losowaniem nagrody głównej, którą będzie rower.

Poza rowerowym, wyprawa będzie mieć również promocyjny charakter. Swoje stoiska przygotowują OSzW i Koło Gospodyń Wiejskich w Olbięcinie, a także KGW w Woli Trzydnickiej i Liśniku Małym oraz lokalni przedsiębiorcy.

W wydarzeniu wezmą udział nasi wolontariusze oraz opiekunowie Pracowni Orange, którzy będą prowadzić działania w biurze organizacyjnym :) 

 

Skontaktuj się z autorem