zamknij

Szkolenie on-line „Ludzie w czterech kolorach”

0

Dlaczego zieloni lubią „tak jak zawsze”, czerwoni poszukują uznania, niebiescy kochają dokumenty, a żółci dywagują o przyszłości świata? Co mówi o Tobie Twój kolor? 

W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z wiedzą na temat komunikacji werbalnej i niewerbalnej, zdiagnozują swój styl komunikacji oraz zwiększą skuteczność porozumiewania się.  

Jeśli chcesz efektywniej nawiązywać relacje ze współpracownikami, zrozumieć, z czego wynikają problemy komunikacyjne i jak im przeciwdziałać – to szkolenie jest dla Ciebie! 

 

Zapraszamy 23 grudnia 2020 roku w godzinach 10.00-12.00

 

Szkolenie dla bibliotekarzy, nauczycieli, pracowników instytucji pomocowych

z terenu powiatu bytowskiego.

 

Prowadzący:

Szkolenie poprowadzi dr Marcin Karwowski - doktor nauk humanistycznych w dziedzinie bibliologii i informatologii, dyplomowany infobroker, coach i trener. Doradca merytoryczny w centrach organizacji pozarządowych, koordynator projektów, członek Stowarzyszenia MENSA Polska. Dyrektor Biblioteki Publicznej w Kokoszkowach. Specjalizuje się w optymalizowaniu pracy instytucji i firm poprzez: udoskonalanie komunikacji, wdrażanie nowych mechanizmów zarządzania, szkolenia z zakresu kompetencji menedżerskich, cyfrowych, trenerskich i miękkich.

REKRUTACJA:

https://pracownieorange.pl/aktualnosci/25049/rekrutacja-szkolenie-on-line-ludzie-w-czterech-kolorach

Skontaktuj się z autorem