zamknij

Zapraszamy na webinar: Roboty w bibliotece!

0

Jesteś bibliotekarzem, edukatorem, nauczycielem, rodzicem i kręcą Cię nowe technologie oraz roboty w bibliotece, szkole, w domu? Masz dylemat jakiego robota kupić? Kompletnie nie znasz się na nowych technologiach, to nic! To spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Zapraszam na energetyczne webinarium wokół STEM!

Gminna Biblioteka Publiczna w Bulkowie i Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zapraszają na spotkanie online związane z wykorzystaniem książek i robotów w bibliotece. Spotkanie będzie prowadzone przez Natalię Maćkiewicz- dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Bulkowie.

Zostało zaplanowane w dniu 27 listopada 2020 r. o godz. 11.00 - 13.00.

Spotkanie organizowane jest w ramach projektu Para-Buch! Książka w ruch! kierowane jest do bibliotekarzy, nauczycieli, pedagogów, edukatorów, a także wszystkich osób zainteresowanych nowoczesnymi rozwiązaniami w bibliotekach związanych z dziedziną STEM.

Plan webinarium:
- Informacja na temat projektu Para-Buch! Książka w ruch!,
- Pokaz najnowszego geniusza wśród robotów - Genibot oraz materiałów dodatkowych,
- Prezentacja robota Codey Rockey oraz maty STEM,
- Pokaz robotów z serii Robobloq: Qobo i Q-dino,
- Prezentacja Cyber - Programowalnego Robota Mówiącego - Clementoni.

Spotkanie ma charakter otwarty i nieodpłatny, będzie nam bardzo miło spotkać się wirtualnie!
W celu otrzymania linku do spotkania proszę pisać: gbpbulkowo@gmail.com z podaniem imienia i nazwiska oraz jaką instytucję Państwo reprezentują.

Po zapisaniu się otrzymają Państwo szczegółowe informacje.

Zapraszamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/482343989415871/ 


Projekt „Para-buch! Książka w ruch!” Para-buch! Książka w ruch!”, finansowany jest ze środków Deutsche Telekom Stiftung, na podstawie umowy o współpracy zawartej pomiędzy Deutsche Telekom Stiftung, Fundacją Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego oraz DSZ – International Giving Foundation.

Skontaktuj się z autorem