zamknij

RAJD ROWEROWY

0

Koniec lata na rowerach 

Miłośnicy aktywnego spędzania czasu z gminy Trzydnik Duży mogą zakończyć lato... na rowerach. W niedzielę 23 września odbędzie się rajd rowerowy, którego uczestnicy wyruszą z różnych miejsc, a spotkają się na trzydnickim stadionie.

Każdy sam wybiera skąd rozpocznie niedzielną wyprawę. Miejsca startowe zostały wyznaczone przy siedmiu świetlicach wiejskich, gdzie organizatorzy będą rozdawać specjalne karty. Będą w nich wpisywane wyniki konkurencji lub quizów sportowych, które będą czekać na rowerzystów przy poszczególnych świetlicach. Warunkiem ukończenia rajdu jest zaliczenie zadań w co najmniej 5 spośród 7 świetlic. 

Do wyboru są obiekty w Rzeczycy Księżej, Rzeczycy Ziemiańskiej, Zielonce, Węglinie, Woli Trzydnickiej, Budkach i Olbięcinie. 

Metę wyznaczono w Trzydniku Dużym, gdzie odbędzie się losowanie nagród.

W związku z tym, że rajd jest organizowany w ramach gminnych obchodów 100. rocznicy odzyskania niepodległości, każdy z cyklistów otrzyma m.in. biało-czerwoną flagę, którą będzie mógł ozdobić swój rower. 

Żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wiek uczestników nie ma. Osoby, które chcą wyruszyć na trasę nie muszą się też wcześniej zapisywać. Wystarczy, że o 13.00 stawią się przy wybranej świetlicy. 

W wydarzeniu będą brać udział nasi wolontariusze z Pracowni Orange :)

Skontaktuj się z autorem