zamknij

O finansacha w bibliotece

0

Zapraszamy 12 lipca o godz. 9.50 na webinarium poświęcone dziedziczeniu. Podczas spotkania będzie można zadać pytania ekspertce Katarzynie Jaszczuk. Spotkanie zorganizowane w ramach projektu " O finansach w bibliotece.."

Naszą ekspertką będzie Katarzyna Jaszczuk – autorka programów szkoleniowych, propagatorka, pasjonatka i trenerka edukacji finansowej. Od 2012 odpowiedzialna w Fundacji Innowacja i Wiedza za rozwój Programu Edukacji Finansowej w ramach którego zrealizowano następujące projekty: „Zyskaj Więcej – edukacja finansowa dla osób wykluczonych ekonomicznie“, „Projekt Finansowy Dziecko“, „Seniorze, nie daj sie skusić“, „Zyskaj Więcej- edukacja finansowa dla każdego, "Kulturalnie o finansach". Ponadto przeprowadziłSpotkanie będzie nagrywane, a nagranie webinarium zostanie udostępnione na platformie LABIB.
Zachęcamy do wspólnego - z uczestnikami i uczestniczkami spotkań edukacyjnych - udziału w webinarium (w bibliotece) lub wspólnego oglądania nagrania z webinarium w późniejszym terminie.szkolenia dla 150 pracowników warszawskich ośrodków pomocy społecznej.

Skontaktuj się z autorem