zamknij

Wyzwanie i podsumowanie :)

0

Za nami wyzwanie "Podejmuję i nominuję" - fajna okazja do wspomnień i wymiany inspiracji. 7 dni i 7 wpisów na różne tematy. Chcemy podsumować Wam relacje uczestników wyzwania jak również te, które zostały do nas przesłane w wiadomości prywatnej :)

Dzień 1 - wspomnienia z Pracowni były przeróżne i budziły wiele emocji - była wzmianka o przygotowaniu filmiku promującego nas na etapie głosowania, szalonym remoncie, wybraniu nas na 100 Pracownię. Sporo wspomnień to również te z zajęć oraz Pomarańczowego Szlaku, dla jego uczestników była to inpirująca okazja do wybrania się poza budynek Pracowni i podpatrzenia jak działa inna. Niezapomniana była również wycieczka do Zoo, w gronie naszych stałych bywalców :)

Dzień 2 - uczestnicy polecali aplikacje o charakterze edukacyjnym, rozrywkowym lub te bardzo praktyczne, które ułatwiają i umilają czas na kwarantannie. Wśród wskazań pojawiła się apka - paczkomatów (z opcją odbierania niemal bezdotykowego), best friends, bit by bit, tidal ale chyba najczęściej wspominano o messengerze czy what's up :)

Dzień 3 - ulubiony tytuł z "orange" w nazwie przysporzył troszkę kłopotów bo mało kto miał swój ulubiony. Stąd też padały takie tytuły jak "Orange is the new black", hity Annoing Orange (np. Orange nya, nya), "Smak i zapach pomarańczy" czy "Out of orange".

Dzień 4 - czyli polecenie filmiku lub strony o charakterze edukacyjnym. Tu posypały się filmiki instruktażowe z yt w stylu DIY (filmiki zazwyczaj były związane z pasją osoby, która go przesłała), pojawiły się też strony typu aleklasa.pl, matzoo, eduelo, platforma Pracownie Orange. 

Dzień 5 - inicjatywa, która pomaga w walce z koronawirusem; osoby najczęściej wskazywały lokalne inicjatywy opierające się na szyciu maseczek, tworzeniu grup w mediach społecznościowych, które zbierają wolontariuszy pomagających w życiu codziennym np. osobom starszym. Jednym słowem wszystko co opiera się na pomaganiu innym, niejednokrotnie bezinteresownym.

Dzień 6 - to już totalny mix przebojów, sporo hitów z wyzwania #hot16challenge

Dzień 7 - ku mojej radości wiele osób mówiło, że brakuje im zajęć, wspólnej zabawy, czasu oraz mnie :) Jednym słowem, wiem, że to co robię i jak robię ma sens! :)

Wyzwanie było realizowane również na instagramie ale bardziej w formie prezentacji naszej Pracownianej relacji :)

 Zapraszamy do obejrzenia filmiku z wybranymi najciekawszymi wpisami :)

 

P.S. Dziś, gdybym mogła coś dodać to do dnia 5 i akcji pomagającej w walce z koronawirusem dorzuciłabym inicjatywę środowiska fotografów #jestesmywtymrazem :) Opiera się ona na krótkiej sesji zdjęciowej z profesjonalnym fotografem - przed domem lub na balkonie, oczywiście z zachowaniem wszystkich zasad bezpieczeństwa. Celem sesji jest ukazanie różnych emocji rodzin, które musiały zmierzyć się z wszystkimi trudnościami ale i urokami kwarantanny. Mi udało się zgłosić siebie i domowników i dziś cieszymy się wyjątkową pamiątką z tego czasu. Gdybym dziś uzupełniała wyzwanie to z pewnością napisałabym o tej inicjatywie! :)

Skontaktuj się z autorem