zamknij

Morsujemy - nie hejtujemy!

0

Zgodnie z planem, heppening akcji #jestnaswiecej zrealizowaliśmym topiąc lody obojętności ludzkich serc przeciw zalewającej fali hejtu podczas wspólnego, wielopokoleniowego morsowania. 

Miało być morsowanie  w ogromnej przerębli, ale, że lód nie zdążył zadomowić się jeszcze na zalewie, a my nie mogliśmy doczekać się już realizacji wyzwania, zorganizowaliśmy uroczystą inaugurację sezonu morsowego.

Dzięki współpracy z Urząd Gmina w Zagnańsku, mogliśmy zaprosić pasjonatów morsowania nad umerski zalew, a dzięki niezawodnemu wsparciu druchów z OSP Ćmińsk, moglismy zapewnić bezpieczne warunki do tej nieco ekstremalnej dyscypliny. PByło nas naprawdę dużo! Aż 80 morsów weszło do wody, trzymając dużą pomarańczową sznurowkę, dopingowanych przez kilkadziesiąt osób na brzegu.  Wszystko pod czujnym okiem strażackich ratowników, którzy nie tylko z lądu ale i ze strażackiej łodzi ratunkowej czuwali nad bezpieczeństwem morsujących - BARDZO Wam za to DZIĘKUJEMY! Nie zabrakło debiutów - WIELKIE BRAWA dla śmiałków, którzy zdecydowali się podjąć wyzwanie i zmierzyć się z oporem własnego organizmu przed nieznanym doświadczeniem.

Wspólnie pokazaliśmy, że #jestnaswiecej!!! Wspaniale było włączyć się w akcję wyrażenia sprzeciwu wobec hejtowaniu w sieci. Wszak mowa nienawiści w sieci prowadzi do przykrych konsekwencji w życiu realnym: zaniżonego poczucia własnej wartości, autoagresji, a nawet myśli samobójczych, stad też tak potrzebny jest zdecydowany sprzeciw wobec hejterskim praktykom. Jako, ze symbolem akcji jest pomarańczowa sznurówka, sznurówka - gigant - nie tylko towarzyszyła nam podczas plenerowej kąpiel, ale i wszyscy morsujący otrzymali  pomarańczowe sznurówki, które noszone w jednym bucie symbolizują wsparcie akcji. Jeszcze raz dziękujemy współorganizatorom i uczestnikom dzisiejszej akcji. Cieszymy się, że jest nas coraz więcej:) #FUNDACJAORANGE#PRACOWNIAORANGEWĆMIŃSKU#AKTYWNYĆMIŃSK#OSPĆMIŃSK#

Skontaktuj się z autorem