zamknij

Heppening – Jest nas więcej! Razem topimy lody!

0

Wielopokoleniowe morsowanie w dużej przerębli, po zmierzchu, przy blasku pochodni i ogniska. Wszyscy uczestnicy połączeni dużą pomarańczową sznurówką (trzymają ją na wyciągniętych dłoniach nad głowami), symbolizującą wspólną siłę do przeciwstawienia się zalewającej internet fali hejtu i energię do topienia lodu ludzkich serc. Lodu obojętności i nienawiści.

Wcześniej energetyczna rozgrzewka przy muzyce i bębnach djembe, tańce wokół ogniska z pomarańczową sznurówką nad głowami.

Jeszcze wcześniej:

- wystąpienie przedstawicieli Fundacji Orange na temat akcji #Jest nas więcej – serdecznie zapraszamy do Ćmińska!

- przemowa gościa specjalnego Anny Guzik – byłoby by wspaniale gościć u siebie taką aktywną babeczkę, jaką jest pani Ania😊 I chyba byłyby to jej morsowy debiut😊

- wypunktowanie skutecznych sposobów reagowania na hejt

- instruktaż dla debiutujących morsów😊

 

Patroni medialni: TVP3 Kielce, Radio Kielce, Echo dnia – gazeta codzienna o zasięgu wojewódzkim , Głos Miedzianej Góry – wydanie gminne.

Promocja wydarzenia w cyberprzestrzeni.

Szacowana liczba uczestników: 100+

Heppening pokaże siłę grupy, udowodni na jak wiele nas stać, gdy działamy wspólnie, przełamie lęki przed wychodzeniem poza strefę komfortu – symbolika wchodzenie do przerębla/wychodzenie ze skorupy obojętności na hejt wokół. Zarazi energią do działania i przeciwstawianiu się hejterskim praktykom.

Skontaktuj się z autorem