zamknij

Granty rozdane!

0

Na terenie starej Synagogi w Kielcach odbyła się dziś konferencja otwarcia II edycji projektu Mania Działania. To program grantowy dla nieformalnych grup młodzieży z województwa świętokrzyskiego, które otrzymają dofinansowanie na działania lokalne.

Grupami z terenu gminy Miedziana Góra, które przeszły pozytywną weryfikację i dołączyły do grona zwycięzców są: Myszki z Ćmińska z projektem: Tydzień Disneya, Aktywni Smakosze z tygodniowym projektem: Kuchnie Świata w Ćmińsku, grupa Mróweczki znad rzeczki i projekt: Śladami Szarych Szeregów i grupa Młodzi Patrioci z projektem: Świadomi Młodzi.

Projekty: Tydzień Disneya i Kuchnie Świata w Ćmińsku realizowane będą w naszej Pracowni Orange w pierwszych tygodniach wakacji:) 

Operatorem regionalnym programu jest Regionalne Centrum Wolontariatu w Kielcach. Koordynatorem projektu na terenie gminy Miedziana Góra jest Stowarzyszenie Aktywny Ćmińsk. Środki na finansowanie działań młodzieży pozyskano z funduszy Gmina Miedziana Góra. Trzymamy kciuki za młodych maniaków działania!

Skontaktuj się z autorem