zamknij

Fotoszał! :)

0

Tak jak w tytule był to istny fotoszał - kilka dni po kilka godzin pracy, których efektem jest fotościanka oraz fotogadżety. Łącznie powstało 29 przeróżnych, kolorowych masek, 9 dymków z naszymi ulubionymi powiedzeniami i jeden z ukochanym lamorożcem, 14 gadżetów typu usta, muszki, wąsy oraz 3 korony. Co to dużo mówić, kawał dobrej roboty za nami :) Wspólna motywacja i chęci pozwoliły na stworzenie bajecznych fotogadżetów oraz ścianki pokrytej naszymi kolorowymi odciskami rąk :) Ostatniego dnia, gdy kończyliśmy projekt zabrakło sił na zdjęcia na ostatecznej wersji fotościanki - dołączamy więc te, podczas różnych etapów pracy. 

Fotościanka i fotogadżety budzą ogólne zainteresowanie i już wiemy, że fotościanka zostanie z nami na dłużej :) Podczas ferii i balu karnawałowego z pewnością zrobi furorę wśród tych, którzy jeszcze jej nie widzieli :)

Ogrom pracy, radości i kreatywnego bałaganu :)

Stworzyliśmy też kilka hasztagów, które w przyszłości będą towarzyszyć naszym działaniom #pracowniaorangekozerki #dzialamy #cyfrowowkreceni #technologicznieciekawi ;)

Skontaktuj się z autorem