zamknij

Wakacyjne losy rodu Przededworzan

0

Warsztaty pod tytułem "Wakacyjne historie" odbyły się w naszej Pracowni w środę, dwudziestego drugiego sierpnia. Wzięło w nich udział ośmioro klubowiczów w przedziale wiekowym 3-12 lat. Są to osoby, które korzystają z oferty Pracowni i klubu. Podczas zajęć każdy z uczestników dzielił się z grupą swoimi wspomnieniami z tegorocznych wakacji. Następnie musiał wybrać jedno wydarzenie, które uznał za najistotniejsze i wykonać pracę plastyczną dowolną techniką upamiętniającą to wydarzenie.

Julia najcieplej wspomina obóz w Chłapowie nad morzem

Ola - obóz

Alicja - piżama party

Krzysztof - wyjazd do Energylandii

Daniel - urodziny

Roksana - urodziny

Oliwia - wyjazd nad morze

Jesica - obóz

 

Z wakacyjnych relacji przygotowaliśmy prezentację multimedialną pod tytułem: "Wakacyjne losy rodu Przededworzan".

Każdy uczestnik zajęć ma tu swoją historię wakacyjną, na którą składają się:

- imię,

- wiek,

- nazwa najwspanialszego wspomnienia z wakacji,

- zdjęcie uczestnika,

- skan jego pracy plastycznej lub mapki Parku Rozrywki w przypadku Krzysia :)

 

Podczas realizacji wyzwania nie napotkaliśmy większych problemów. Trudno było jedynie przedstawić wspomnienia w formie pracy plastycznej, ponieważ wiele cudownych chwil związanych z danym wydarzeniem ciężko jest ująć i zaprezetować na ograniczonym formacie. Staraliśmy się zatem pokazać w pracach raczej symbole i pierwsze skojarzenia. 

Ogromną radość natomiast sprawiły nam wakacyjne opowieści. Przy okazji dowiedzielismy się o sobie kilku interesujących rzeczy :) Przywoływanie chwil spędzonych na obozie lub zabawnych sytuacji z urodzin sprawiło, że policzki bolały nas od śmiechu :)

Skontaktuj się z autorem