zamknij

"Dzień Bezpiecznego Internetu 2018" w Trzydniku Dużym

0

#DBI2018
PRACOWNIA ORANGE W TRZYDNIKU DUŻYM bierze udział w akcji pt. "Dzień Bezpiecznego Internetu". Święto obchodzone w dniu 6 luty br. i trwające prawie do końca miesiąca. Dzień Bezpiecznego Internetu w 2018 r. jest pod hasłem "Tworzymy kulturę szacunku w sieci". 
Grupa inicjatywa i wolontariusze Pracowni Orange zaprosili na zajęcia uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego w Olbięcinie. 
Mieliśmy zaszczyt gościć grupę 7 osób wraz z opiekunem, którzy wysłuchali prelekcji, obejrzeli film na temat bezpieczeństwa w sieci. 
Następnie dla uczestników zajęć został zorganizowany tematyczny konkurs plastyczny. Spośród wszystkich prac została wyłoniona 4 osób, która dostała skromną nagrodę rzeczowa, pozostała 3 uzyskała medalowe wyróżnienie, a wszyscy otrzymali dyplomy. 
W dalszym ciągu spotkania nastąpiła chwila praktycznego wykorzystania zdobytej wiedzy, młodzież Specjalnego Ośrodka Szkolno- Wychowawczego korzystała z wyposażenia Pracowni Orange. Był to moment na odwiedzenie portali społecznościowych, gry online, jak również bilard, play station, piłkarzyki.
Serdecznie dziękujemy za miłe spędzony czas! :)

Skontaktuj się z autorem