zamknij

Marsz na trawę

0

Dodano: 2012-11-13

Wiosną i latem duża część projektów może obyć się... bez pomieszczenia. Na dworze można zorganizować warsztaty, wystawę, pokazy filmów. Albo po prostu poleżeć beztrosko na trawie - i też będzie fajnie. W zasadzie wydaje się, że nic prostszego - zorganizowanie imprezy w plenerze. Nie trzeba martwić się o miejsce, przygotowywać w jakiś specjalny sposób pomieszczenia, płacić za jego wynajęcie czy udostępnienie. To jednak nie jest takie proste. Jak uniknąć pułapek? Poniżej znajdziecie odpowiedzi na te pytania zdobyte podczas realizowania projektu "Marsz na trawę!".

Efekt

Podstawowy efekt to uwolnienie przestrzeni publicznej, odczarowanie jej zwyczjowej funkcji i pokazanie, że przestrzeń publiczna należy do nas, czyli do jej użytkowników. Po drugie obudzenie kreatywności uczestników wydarzenia, bowiem pod gołym niebem myśli się inaczej.

Czas realizacji

może to być wydarzenie jednorazowe lub cykliczne

Czego potrzebujesz?

zapewnienie uczestnikom miejsca do siedzenia, aby czuli sie komforotowo, warto pomyśleć o ewentualnym zabezpieczeniu przed deszczem oraz ewentualnych pozwoleniach, aby nasze wydarzenie odbyło się w pełni legalnie

Skontaktuj się z autorem