zamknij

Zabawa ze sztuką

0

Dodano: 2020-05-29

Zainspirowani wyzwaniem dla Pracowni Orange pt. „Pracowniana Sztuka” polegającym m.in. na odtworzeniu i sfotografowaniu wybranego dzieła sztuki, postanowiliśmy zorganizować konkurs dla dzieci i młodzieży z terenu naszej gminy. Polegać on będzie na tym, że przez 7 dni, codziennie będziemy wrzucali do albumu utworzonego na naszym profilu na fb jedno zdjęcie. Zdjęcie to będzie przedstawiało nasze odwzorowanie wybranego dzieła sztuki. Zadaniem uczestników konkursu jest odgadnięcie, które dzieło było dla nas inspiracją i podanie w komentarzu jego tytułu oraz autora. Kto odgadnie wszystkie  otrzyma nagrodę. Liczy się poprawność i szybkość odpowiedzi. Czekamy na nie do końca dnia, w którym ukazało się dane zdjęcie.  

Zachęcamy do zorganizowania takich konkursów w innych miejscowościach :)

Efekt

Dzięki naszemu projektowi zapoznamy młodzież i dzieci z terenu naszej gminy z dziełami sztuki słynnych artystów. Podniesiemy ich wiedzę na temat sztuki. Wzbudzimy zdrową rywalizację oraz zapewni rozrywkę i ciekawa formę spędzenia czasu (szczególnie w dobie pandemii). Zachęcamy do zorganizowania takich konkursów w innych miejscowościach :)

Czas realizacji

7 dni

Czego potrzebujesz?

Zdjęcia dzieł sztuki które chce się odtworzyć, trochę rekwizytów, aparat fotograficzny (lub tel. komórkowy z dobrym aparatem), wyobraźnia, dystans do siebie i chęć wzięcia udziału w dobrej zabawie :D

Skontaktuj się z autorem