zamknij

Młodzi w Akcji znów w Bulkowie

0

Dodano: 2020-03-25

Jakiś czas temu dołączyliśmy do programu "Młodzi w Akcji" prowadzonego przez Centrum Edukacji Obywatelskiej. Naszym celem jest zroganizowanie ścieżki "PoczytaMy- działania wokół książek". 

Z niecierpliwością czekamy aż wszystko wróci do "normalności", liczymy na to, że uda nam się przeprowadzić  z sukcesem i zaangażować naszą młodą społeczność w działania czytelicze i nie tylko. 

Jeżeli ktoś jest zainteresowany polecam do przejrzenia jest dostępna publikacja "Młodzi w Akcji. Refleksja" : https://mlodziwakcji.ceo.org.pl/aktualnosci/nowa-publikacja-mlodzi-w-akcji-refleksja

Efekt

Idea programu: Młodzi w Akcji to ogólnopolski program, którego celem jest inspirowanie opiekunów i opiekunek młodzieży oraz ich podopiecznych do podejmowania nieszablonowych działań na rzecz swojej okolicy i jej mieszkańców. W letniej edycji programu młodzi ludzie podejmą kreatywne wyzwania w ramach jednego z trzech proponowanych tematów. Dzięki temu nauczą się pracy metodą projektu, a także będą mieli okazję wcielić się w role etnologów, reporterów i artystów.

Czas realizacji

semestr

Czego potrzebujesz?

Projekt można przeprowadzić bez wkładu środków budżetowych.

Skontaktuj się z autorem