zamknij

MANIA DZIAŁANIA

0

Dodano: 2019-05-12

Przystąpiliśmy jako koordynatorzy lokalni do Programu „Mania Działania” i zachęcamy Was również do tego przedsięwzięcia, to super projekt, który pozwala młodym ludziom zrealizować swoje plany i marzenia!

To określone w czasie przedsięwzięcia realizujące konkretny, określony przez młodych uczestników, cel. Te cele odpowiadają na potrzeby lokalne młodych. Młodzi decyzują o działaniach – bo to oni wiedzą czego najbardziej potrzeba młodzieży w ich gminie. Młodzi są ekspetami we własnych sprawach:)

Wielu może wydawać się, że mały grant o wartości do 1000zł to niewiele pieniędzy. Młodzi uczestnicy Manii Działania udowadniają, że za te pieniądze można zrobić dla swojej lokalnej społeczności bardzo wiele. Dzieki wsparciu coachów młodzi robią rzeczy, które wcześniej wydawały im się zbyt trudne i nieosiągalne.

Doświadczenie realizacji własnego projektu może zmienić życie. Wiedza nabyta dzięki szkoleniom, wspaciu coach’a oraz samej pracy, doświadczenia z realizacji przedsięwzięcia, kontakty i wiele innych. To wszystko zaprocentuje w przyszłym życiu uczestników Programu „Mania Działania”.

Czas realizacji

maj-październik 2019

Skontaktuj się z autorem