zamknij

Bazarek dla Klaudii

0

Dodano: 2019-04-30

W ramach gromadzenia funduszy na leczenie Klaudii, powstał wirtualny Bazarek. 

REGULAMIN BAZARKU

1. Każdy może być Darczyńcą. Darczyńca powinien zamieścić zdjęcia i opis rzeczy, którą chciałby przekazać na licytację, podać cenę wywoławczą od jakiej rozpoczynamy licytacje, informacje, kto pokrywa koszt przesyłki wylicytowanego fantu oraz kiedy i o której godzinie zakończy się licytacja :)

2. Sponsor fantu przekazując przedmiot do licytacji oświadcza jednocześnie, że jest w posiadaniu przedmiotu. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za wystawiane przedmioty, ponieważ fizyczna ich postać nie jest znana organizatorowi.

3. Licytujemy pod zdjęciem przedmiotu w komentarzu przebijając poprzednią ofertę o co najmniej 5 zł, chyba że sponsor zdecyduje inaczej wtedy jest to zaznaczone w opisie aukcji.

4. W momencie rozpoczęcia licytacji darczyńca nie może się wycofać.

5. Koszt przesyłki jest każdorazowo ustalany pomiędzy wystawiającym, a kupującym.

6. Licytujący zobowiązany jest do wpłacenia pieniędzy w ciągu 3 dni od dnia zakończenia aukcji, po tym czasie w przypadku braku płatności fanty ponownie trafią na aukcję.

7. W licytacji mogą brać udział osoby pełnoletnie.

8. Pieniądze wpłacamy na skarbonkę "Bazarek dla Klaudii" za pomocą tego linku: www.siepomaga.pl/bazarekdlaklaudii w opisie prosimy podać: imię i nazwę wylicytowanego przedmiotu.

9. Po zakończonej aukcji pod aukcją pojawi się informacja od wystawcy - kto wygrał licytację i jaką kwotą. Opłaty za fant dokonujemy zawsze na: www.siepomaga,pl/bazarekdlaklaudii Opłaty za koszty wysyłki dokonujemy oddzielnym przelewem na konto sprzedającego. Po dokonaniu wpłaty prosimy o przesłanie potwierdzenia zapłaty wraz z adresem do wysyłki na e-mail lub w wiadomości prywatnej osobie wystawiającej fant na bazarku.

Skontaktuj się z autorem