zamknij

Kobieta i pieniądze

0

Dodano: 2019-03-08

Misją, przyświecającą naszym działaniom w Pracowni jest aktywizacja mieszkańców naszej miejscowości jak również wspieranie ich we wszechstronnym rozwoju na różnych płaszczyznach i bez względu na wiek, płeć, aktywność zawodową, stopień zamożności i status społeczny. W końcu hasłem naszej Pracowni jest: „Od przedszkolaka do senioraka!” i faktycznie staramy się dbać i służyć wsparciem wszystkim grupom mieszkańców w naszej miejscowości.

By móc realizować te zadania, które sami przed sobą stawiamy, zabiegamy o to, by podnosić własne kompetencje. Tylko wówczas, stając się coraz lepszym „narzędziem”, będziemy mogli duplikować zdobytą wiedzę i umiejętności na innych. Umiejętności przydatne w codziennym życiu. Jedną z nich jest zarządzanie własnymi pieniędzmi, planowanie domowego budżetu, oswajanie świadomości wydatków i gromadzenia oszczędności.

W ostatnim czasie przedstawicielki naszego zespołu uczestniczyły w spotkaniu z Dominiką Nawrocką, autorką książki „Kobieta i pieniądze”. Inspirująca prelekcja i dostęp do materiałów pozwoli nam na zaplanowanie i zorganizowanie tematycznych warsztatów w naszej Pracowni. Trzymajcie kciuki, za realizację tych planów😊

Efekt

Rozwój kompetencji z zakresu planowania i zarządzania swoimi pieniędzmi.

Czas realizacji

rok

Skontaktuj się z autorem